Akce MŠ

Náhradní obrázek pro lazy loading

Co nás čeká

Podívejte se, co nás čeká tento měsíc, ať nic nezmeškáte!

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle

1

2

DEN DĚTÍ

DEN DĚTÍ

Tento náš dětský svátek si užijeme na zahradě, kde na nás čeká spousta soutěží, hraní a zábavy. Určitě své děti přiveďte, bude legrace!

3

DĚTSKÝ DEN V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ

DĚTSKÝ DEN V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ

Zveme vás na dětský den v prostředí krásné Zámecké zahrady v Teplicích, kde si děti užijí spoustu zábavy, zážitků a sportovních aktivit. Program je opravdu bohatý. Zazpívá nám také pěvecký sbor Pramínek, tak budeme rádi, když naše malé zpěváky přijdete podpořit. Akce se koná od 14:00 hod.

4

5

SKÁKACÍ HRAD

SKÁKACÍ HRAD

A máme tady zase naše oblíbené skákání, hopsání, jásání a výskání!Nebojte, všichni se stihneme vystřídat a pořádně si na skákacím hradu zařádit!

6

7

POHÁDKA PRO NEJMENŠÍ DĚTI

POHÁDKA PRO NEJMENŠÍ DĚTI

Berušky a Koťátka se dnes mohou těšit na pohádku, kterou jim do školky přijdou zahrát studentky střední pedagogické školy AGC, budoucí učitelky v MŠ.

8

TEPLICKÝ DOPRAVÁČEK

TEPLICKÝ DOPRAVÁČEK

Desetičlenné družstvo dětí bude dnes naši školku reprezentovat v "Teplickém dopraváčku". Loni jsme byli třetí, tak uvidíme, jak se nám zadaří letos.

9

10

11

12

13

14

15

ŠERPOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ 16:00

ŠERPOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ 16:00 Slůňátka Ptáčci Káčátka Berušky Koťátka

Pozor, pozor! Někteří z nás jdou příští rok UŽ DO ŠKOLY! Dnes nás budou v 15:30 ve školce na zahradě šerpovat a fotit, bude to velká paráda, tak se na to trochu vyfiknu!

16

17

ŽIVÉ TEPLICE

ŽIVÉ TEPLICE

Dnes se v šanovském parku koná oblíbená akce ŽIVÉ TEPLICE. Více informací najdete na www.ziveteplice.cz. Určitě přijďte i  s dětmi, bude je to také bavit! Náš pěvecký sbor Pramínek už má připravené krásné vystoupení!

18

19

20

POHÁDKA V DIVADLE

POHÁDKA V DIVADLE Káčátka Slůňátka Ptáčci

Předškoláci se dnes v divadle můžou těšit na pohádku GABRIEL A MÁLINKA.

21

22

23

24

25

26

27

VYSTOUPENÍ DRAVÉHO A JINÉHO PTACTVA

VYSTOUPENÍ DRAVÉHO A JINÉHO PTACTVA

Dnes k nám zase přijede ten pán, který nám ukazuje dravé ptáky, povídá nám o nich, dovolí nám pohladit si je a vyfotit se s nimi. Také nám o nich poví spoustu zajímavých věcí.

28

TANEČNÍ DIVADLO

TANEČNÍ DIVADLO

Dnes se předškoláci dozví, co se skrývá pod záhadným názvem "Tajemství pyramidy"! Taneční představení v teplickém divadle se jim určitě bude líbit!

29

30

HURÁ NA PRÁZDNINY!

HURÁ NA PRÁZDNINY!

Dnes se ve školce rozloučíme se školním rokem a povíme si, jak moc se už těšíme na prázdniny, kam pojedeme a jak si je užijeme! Jupííí!!!