Ikona slideru

Místo pro vaše děti...

Mateřská škola
Pramínek

Fotografie školky

Naše mateřská škola má pět tříd a celkovou kapacitu 120 dětí.

Naše třídy

Děti jsou ve třídách rozděleny podle věku.

Káčátka

My, Káčátka, nejsme ani malí ani velcí, říká se nám "prostředňáci". Známe se asi dva roky, přišli jsem sem celá třída z Koťátek. Máme nové paní učitelky a taky jednoho nového kamaráda Adámka. Hned jsme ho vzali do party, aby se s námi cítil dobře. My se cítíme skvěle, všechno tady známe, takže už jsme ve školce "jako doma"!

Počet dětí: 24

Káčátka 4-5 let

Koťátka

My, Koťátka, jsme ve školce první rok a všechno je pro nás nové. Jsme třída plná úplně nejmenších dětí. Paní učitelky jsou na nás moc hodné a je tu spousta krásných barevných hraček, tak se máme čím zabavit. Chodíme ven na zahradu, kde je báječné pískoviště a taky kopeček s vééélikou žabkou. Hrajeme si se svými novými kamarády, běháme, skáčeme, zpíváme. Ve školce je to moc príma!

Počet dětí: 24

Koťátka 3-4 roky

Slůňátka

My, Slůňátka, jsme větší děti, říkají nám tady "prostředňáci" a "předškoláci". To proto, že jedenáct z nás už má jít příští rok do školy. Všichni se známe od loňska, i paní učitelky máme stejné, takže vééélká pohoda :-). Hrajeme nové zajímavé hry, někteří se připravujeme na školu a každý nám tady ve školce říká, že jsme moc šikovní.

Počet dětí: 24

Slůňátka 4-6 let

Ptáčci

My, Ptáčci, jsme nejstarší děti - většinou předškoláci. Letos je nás 7 holčiček a 16 kluků. Jsme už na sebe zvyklí, protože jsme spolu ve školce dlouho. Tento rok k nám přišlo do třídy ještě 6 úplně nových dětí, které jsme ale hned přijali za kamarády. Protože jsme už velcí, skoro všechno zvládáme a tak nám zbývá spoustu času na hry a legraci.

Počet dětí: 24

Ptáčci 4-6 let

Berušky

Berušky říkají nám, malým dětičkám vzadu ve školce nalevo, kam se jde dlooouhou chodbou. Většina z nás je tady už od loňska, ale několik dětí k nám nově nastoupilo letos v září. Hezky se o ně staráme, aby se jim u nás líbilo. My jsme loni byli ještě mrňouskové, ale za ten rok jsme se toho spoustu naučili! Těšíme se, co nového nás zase čeká, jak si spolu užijeme velkou legraci!

Počet dětí: 24

Berušky 3-5 let